Bukuria, thjeshtësia dhe eleganca janë elementet që përcjellin fotografinë e radhës së modeles shqiptare, Emina Çunmulaj.

Emina është martuar me një biznesmen dhe së bashku ata kanë dy vajza.

Ndërsa poston një foto veshur vetëm me bikini, Emina duket më në formë  se kurrë, saqë është e vështirë të besosh se ajo ka sjellë në jetë dy vajza të mrekullueshme.

Përbri fotos, Emina shkruan: “Goditi ata me gjërat që ke 100% reale.“, duke i kthyer përgjigje të gjithëve atyre që ndoshta e kanë kritikuar.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat