Kejvina Kthella është shndërruar në kryefjalën e mediave pas lajmit se është shoqëruar në prokurori. Vajza e ekraneve përflitet për një lidhje me Redjan Rrajan, aktualisht i dyshuar për atentatin e prokurorit Ndoj.

Redjani ka përdorur si alibi para prokurorëve pikërisht Kejvinën, duke u shprehur se në momentin e ngjarjes ishte me të dashurën e tij. Për rreth 10 velina ka dhënë më shumë detaje në Prokurori rreth lëvizje të Rrajas ditët e fundit si dhe marrëdhënies që ata të dy kanë. Por duket se vajza e shoëbizzit këtë histori do ta kalojë pa shumë bujë.

kejvina-coverKejvina Kkejvina 1kejvina 2kejvina 2kejvinaemadhe-620x6171080full-kejvina-kthellakejvinanan
<
>

Në rrjetet e saj sociale, bjondja seksi vijon jetën e përditshme, me fotot e saj seksi, duke mos u shqetësuar shumë për lajmet që vërtiten. Në Istagram ajo ka vijuar të postojë foto, nga puna e saj si modele. Mediat ndërkaq kanë zbuluar detaje nga historia e dyshes. Kejvina kishte në përdorim një makinë superluksoze, që është në pronësi të “Darës së Krujës”, e që kushton jo pak por rreth 30 mijë euro dhe që është sekuestruar.


Flash Lajme

Më të lexuarat