Besojmë ju kujtohet se çfarë i bëri moderatorja Julka Gramo, bashkëshortit të saj në ditën e 18-vjetorit të lidhjes? Epo tani ishte radha e Andit, t’i marrë hakun Julkës.

Në fakt e ka bërë, por në mënyrën më të ëmbël të mundshme. Ai e ka surprizuar me një buqetë me 18 trëndafila të kuq dhe një shënim. Julka nuk i mbajti dot lotët./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@julkagramo) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All