Arta Nitaj është aktive në palestër.
Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, tash e sa vite është aktive në palestër, shkruan lajmi.net.
E rezultatet e ushtrimeve të vazhdueshme shihen mjaft mirë në fotot që ajo i publikon dhe thekson format e përkryera trupore.


Së fundmi ka vendosur t’i “çmend” ndjekësit duke bërë ‘squat’ dhe imazhet më pas i ka publikuar në Instagram.
Arta ka pranuar komente të ndryshme pozitive nga ndjekësit të cilëve shpesh u jep hapsirën që të bëjnë pyetje.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All