Leonora Poloska e ka treguar historinë e dashurisë.
Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Poloska, ishte së fundmi mysafire në emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.
Ajo foli për karrierën muzikore dhe pauzën e gjatë që kishte bërë në skenë.

Kësaj pauze ajo ia pa ‘hajrin’ pasi u njoh me tashmë bashkëshortin e saj, Andin Randobravën.
Gjithçka nisi para pesë vitesh dhe si u takuan e si lindi dashuria mes tyre ka treguar si rrallë herë vetë këngëtarja gjatë intervistës të cilën ua sjellim në vazhdim.


Flash Lajme

Më të lexuarat