Cila do të ishte mënyra më e mirë për të festuar daljen ne treg të librit më të ri të Arbana Osmanit, “Receta për 5 minuta”? Një festë e vërtetë me miqtë e zemrës.

Kolegë, miq, dhe njerëzit më të shtrenjtë të moderatores së njohur, u mblodhën në shtëpinë e saj për të festuar  të gjithë bashkë për gëzimin e Arbanës.

Përgatitjet nisën që herët në mëngjes dhe ajo ndau në instagram herë pas here video, ku dukej jo pak e stresuar. Ndërkohë Eduardi u kujdes që gjithçka të ruhej si një kujtim, me anë atë të xhirimeve.

Ndër të ftuarit, ishin ata që punojnë pas ekranit për emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”, kolegë dhe patjetër shoqet e ngushta, ndër to Xhemi Shehu. Shihni videot, brenda festës në shtëpinë e Arbana Osmanit. /L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat