Ajo ishte një prej protagonisteve në telenovelën për të rinj të vite 2000 ‘Rebelde’. Me siguri të gjithë e kujtoni ‘Robertën’ vajzën çapkëne.Ka të reja nga jeta e saj personale. Aktorja Dulce Maria i ka dhënë fund beqarisë në një ceremoni të realizuar mjaft bukur.

Në median latine kanë qarkulluar pamjet e para nga dasma.

Ajo dhe partneri i saj Paco Alvarez filluan të dilnin sëbashku që prej vitit 2016. Pas një lidhej 3 vjeçare çifti kurorëzoi në martesë dashurinë e tyre.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All