Modelja e njohur nga Kumanova, Arbenita Ismajli po vazhdon sukseset e saj globale ë fushën e modelimit,njofton agjencia e lajmeve INA.
Ajo është duke bashkëpunuar me agjencitë më prestigjioexe të modelimit.


Arbenita është e famshme edhe në rrjetet e sociale. Bukuria e saj e rrallë dhe stili i veçant i veshjes tërheq numër të madh të pëlqimeve. Në postimin e fundit ajo duket në dhomën e gjumit e bukur si gjithherë. (INA)


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All