Modelja e njohur nuk e ka problem të shfaqet joshëse në rrjete sociale.
Modelja e famshme, Demi Rose, i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, shkruan lajmi.net.


Sërish në Instagram e ka treguar gjoksin bombastik dhe ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të shumtë.
Demi e ka provuar edhe nëse i shkon ngjyra e bardhë në flokë, andaj ka vendosur një paruke, ndryshim ky i cili u pëlqye nga fansat e saj.

https://www.instagram.com/demirosemawby/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat