Dukesha e Kembrixhit dhe princi Uilliam morën pjesë sot në një event bamirësie në Londër.

Në çdo dalje të saj, Kate shfaqet e kuruar deri në detaj. Por si sot, rrallëherë e kemi parë mbretëroren.

Kate kishte veshur një palë xhaketë gri me kuadrate, një palë pantallona vishnjë dhe këpucët kamosh të zeza.

Ndërsa princi Uilliam kishte veshur një kostum blu të errët.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 23


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All