Të martën, revista e njohur People ka njoftuar se John Legend ka marrë titullin e lakmuar “Mashkulli më seksi për 2019”.

Pas lajmit emocionues, ka reguar këngëtari 40-vjeçar përmes një statusi në Twitter, ku shkruan: “Uou. Faleminderi revista People”.

Kujtojmë që vitin e shkuar titullin e moti Idris Elba, në 2017 Blake Shelton, në 2016 Dwayne Johnson, në 2015 David Beckham, në 2014 Chris Hemsworth, në 2013 Adam Levine, në 2012 Channing Tatum dhe në 2011 Bradley Cooper ./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat