Këngëtarja, Mariza Ikonomi ka postuar në Instagram dy foto me aktorin e njohur të humorit, Gent Hazizi.

Mesa duket, shumë shpejt Marizën do ta shohim te seriali “Familja Kuqezi”, dhe do të luajë përkrah Gentit.

Mariza shkruan në Instagram se do t’ia nxijë jetën Gentit, pasi është vajzë e mbrapshtë.

“Me të dashurin tim “ Edi Kuqezin” që do t’ia nxij jetën të shkretit si vajza e mbrapshtë ?

Familja Kuqezi është familja më e mirë dhe me humorin më të shëndetshëm për të gjithë shqiptarët ?
Mos e humbisni!”,- shkruan Mariza.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat