Gjiko është ndër reperët më të pëlqyer në Shqipëri dhe Kosovë. Ai është i martuar me moderatoren e njohur, Elita Rudi dhe kanë një djalë me emrin Zëri.

Raporti që Gjiko ka me të birin është fantastik. Shpeshherë reperi poston në rrjete sociale foto dhe video me djalin e tij, duke qeshur, luajtur, kënduar.

Sot ai ka postuar në Instagram një video të ëmbël.

Gjiko i këndon Zërit këngën “O Sole mio”, por vogëlushi nisi të qajë. Sapo dëgjon këngën e babait, “Coco jumbo”, Zëri nis të qeshë.dardania.com

View this post on Instagram

A post shared by (@gjikotheflyboy) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat