Në fund të muajit korrik u përhap lajmi se moderatorja e njohur Fatma Met’hasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, do të bëhen prindër për herë të parë.

Më pas lajmin e ëmbël e konfirmoi vetë çifti.

Pak javë më parë, Fatma dhe Alfio përmes një videoje të bukur, zbuluan se do të bëheshin me djalë.

Ndonëse ditët e javës ata punojnë, çifti fundjavën ka vendosur ta kalojë jashtë vendit.

Alfio dhe Fatma kanë shkuar për pushim fundjave në Turqi.

Moderatorja e dashur ka postuar disa foto në Instagram, ku ndër të tjera zbulon dhe barkun e rrumbullakosur.

Shtatzënia i ka dhënë një nur të ëmbël moderatores shqiptare.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat