Nga kompecitioni “Miss Universe Kosova”, Fatbardha Hoxha fitoi vetëm kurorën.
Fatbardha Hoxha ishte e ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.
Bukuroshja tregoi se kur ka filluar të merret me këtë fushë dhe si i erdhi ideja të konkurojë në “Miss Universe Kosova”.


Meqë do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Universe”, Fatbardha tregoi se shpenzimet për këtë garë duhet t’i kryejë vetë.
Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Fatbardha Hoxha.


Flash Lajme

Më të lexuarat