Modelja kosovare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli, ka publikuar fotografi të tjera në rrjetet social, të cilat vënë në plan të parë bukurinë e saj.
Ajo numëron mbi 390 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë që kanë në fokus linjat e saja trupore, marrin dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë.


Ndërsa këto ditë, Arbenita ka publikuar fotografi të tjera që tregojnë dukjen e saj mahnitëse.

https://www.instagram.com/arbenitalsmajli/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat