Martohet modelja e Victoria’s Secret, Devon Windsor. Të premten, supermodelja u fotografua duke hyrë në kishë, e shoqëruar nga babai i saj.

Devon kishte zgjedhur të hyjë në altar me një fustan të bardhë me dantella.

Në dasmën e saj morën pjesë shumë të famshëm, mes tyre dhe koleget e saj,  Shanina Shaik, Lorena Rae, Georgia Fowler etj.

Dritare.net ka sjellë për ju disa foto nga dasma e mahnitshme e supermodeles së Victoria’s Secret.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 16


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All