BGUK_1774574 - ** RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN AUSTRALIA, CANADA, ITALY, NEW ZEALAND, SPAIN, UNITED KINGDOM, UNITED STATES ** SEVILLE, SPAIN - *PREMIUM-EXCLUSIVE* - *URGENT NOTE: TO POOL WITH IMP FEATURES IN YOUR TERRITORY*Cristiano Ronaldo is seen for the first time since the hairdresser dubbed “Cristiano Ronaldo’s crimper” has been stabbed to death in a Swiss hotel room.Ricardo Marques Ferreira was found dead in bed by a cleaner at a hotel in Zurich on Friday.Cristiano was seen having lunch today with girlfriend Georgina Rodriguez and friends in Seville.Pictured: Cristiano Ronaldo, Georgina RodriguezBACKGRID UK 3 NOVEMBER 2019 BYLINE MUST READ: SILVIA & SERGIO / BACKGRIDUK: +44 208 344 2007 / [email protected]USA: +1 310 798 9111 / [email protected]*UK Clients - Pictures Containing ChildrenPlease Pixelate Face Prior To Publication*

Georgina Rodriguez, fustani i vogël i ngushtë i zbulon kthesat e saj seksi dhe më pas për darkë me Cristiano Ronaldo …

Georgina Rodriguez di si ta kthejë kokën e të dashurit të saj Cristiano Ronaldo: me linjat e saj ulëritëse, dhe me kaq  butësi gjatë darkës … pamjet i sjell revista italiane Oggi.

Të lë pa frymë! – Për muskujt e gjoksit të Cristiano Ronaldos ka një bibliografi të pafund. Dhjetëra ese janë shkruar edhe për muskujt e tij të barkut: nëse i kërkoni ato në Google, do të hapen me dhjetra mijra faqe. Rezultati është që Georgina Rodriguez, e dashura e akronimit më të famshëm të të gjitha kohërave (CR7), kalon, nëse jo pa u vënë re, në plan të dytë. Dhe është vërtetë për të ardhur keq. Pasi  shikoni çfarë ulërime është  e fejuara e përjetshme e kampionit portugez …

Ai fustan i ngjitet si një lëkurë e dytë … – Çifti shfrytëzoi disa ditë pushimi të Ronaldos për të bërë një udhëtim në Sevilje (Spanjë), ku, të paktën për një herë, në qendër të vëmendjes ishte, ose duhej të ishte, vetëm ajo, e ngarkuar me dhënien e një çmimi (Rosalias dhe J Balvin) gjatë eventit European Music Awards . Dhe Georgina bëri dhe veshi gjithçka që ishte në fuqinë e saj për të fituar vëmendjen e duhur. Para se të dilte në skenën e “Ema”, ajo endej nëpër Sevilje me një fustan që dukej si një lëkurë e dytë dhe i lartësonte format e saj Botticelli -ane (më të buta se zakonisht). Pastaj ajo u paraqit në tapetin e kuq me një fustan blu elektrik me dekolte dhe të çarë marramendëse, e përsosur për të kuptuar pse në gadishullin Iberik ajo mban emrin ” Kardashian spanjolle”. Por si gjithmonë kërkesat për selfie dhe autografe ishin të gjitha për CR7./Përshtati 360grade.al

Image result for Cristiano Ronaldo con Georgina Rodriguez ema siviglia

Related image