Shumë prej njerëzve të njohur të ekranit shqiptar sonte janë mbledhur në një vend: premierën e filmit të ri të Bes Kallakut. Instagrami është mbushur plot, me foto nga vipat, miq, kolegë dhe njerëzit e zemrës të aktorit të njohur.

Më poshtë ju sjellim disa nga foto e tyre./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat