Askush në familjen mbretërore nuk komunikon me princin Harry dhe Meghan Markle, shkruan revista People.

familja mbreterore

Muajin e kaluar, Duka dhe Dukesha e Sussex, folën për betejat me jetën mbretërore.

Por, me gjithë rrëfimet e sinqerta të çiftit për betejat e tyre, një burim i tha revistës People se marrëdhënia mes Harry-it dhe Meghan-it e pjesës tjetër të familjes mbretërore mbetet e vështirë.

Harry dhe meghan

”Asgjë nuk ka ndryshuar. Ata nuk flasin, askush nuk po i kontrolloni, askush nuk po dërgon mesazhe.”,– tha burimi.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat