Moderatoja kosovare, Elita Rudi, ka postuar në Instagram, klipin e Krishtlindjeve në familjen e saj.

Ajo, Gjiko dhe djali i tyre Zëri, shfaqen të lumtur pranë bredhit të Krishtlindjeve.

Në postim Elita shkuan: “Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️???????) “, shkruan Elita./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@elita.rudi) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat