Disa gjëra neve na pëlqen t’i mbajmë për vetë, s’duam që të tjerët t’i dinë. Kështu edhe Kourtney Kardashian. Motrat Kim Kardashian West dhe Khole Kardashian i kanë kërkuar llogari Kourtney-t se ajo nuk po flet për jetën e saj, me to.

Motrat e ndoqën Kourtney-n deri te një shtëpi, ku ajo kishte një takim pune. Sepse ato menduan që Kourtney ka të dashur dhe nuk do t’ua tregojë atyre.

“Unë nuk po dal me asnjë.”,- thotë Kourtney.

Ne nuk e dinim, sepse nuk dimë asgjë për ty.”,- thanë motrat.

“Po sikur të isha në të vërtetë, atëherë çfarë? Do t’i sillni kamerat këtu? Nëse unë kam kufij, respektojini!”,- u tha Kourtney, motrave./K/C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat