Nuk e dimë për ju, por ne po vdesim nga zilia për fundjavën e Arbanës dhe Eduardit.

Një shëtitje si në përralla, me trenin e kuq, me librin e preferuar, pamjen mahnitëse, me ëmbëlsirat e Zvicrës dhe mbi të gjitha njeriun e zemrës në krah, kështu po kalon kjo e diel, për çiftin.

Dhe pushimet shijojnë akoma më shumë, kur pas një pune të gjatë ke arritur të korrësh frytet e saj, si Arbana me librin Receta për 5 minuta, ashtu edhe Eduardi me filmin e tij me metrazh të shkurtër Gjyshja.

Dhe para fillimit të emisionit, për të marrë energjitë e duhura, ky pushim është i domosdoshëm./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat