Blero dhe Sabri Fejzullahu kanë lansuar projektin e ri muzikor.
Si një numër i madh artistësh edhe Blero dhe Sabri Fejzullahu kanë prezantuar bashkëpunimin e tyre më të ri, të cilin e kanë titulluar ‘Syni syni’, shkruan lajmi.net.


Për tekstin dhe orekestrimin e këngës është përkujdesur Chipsi.
Projekti është edhe me videoklip, e realizuar gjatë xhirimeve të emisionit festiv për fundvit.
Këngën nga Sabri Fejzullahu dhe Belro ‘Syni Syni’ mund ta gjeni në linkun e më poshtëm.


Flash Lajme

Më të lexuarat