Festat kanë mbërritur edhe në shtëpinë e Albanit dhe Miriamit. Së bashku edhe me Amelinë e vogël, dekoruan pemën, për t’i dhënë mirëseardhjen, periudhës më të ëmbël të vitit.

Por pasi mbaruan me zbukurimet, Amelia kishte edhe një tjetër dëshirë, të krijonin kartolinën e familjes.

“Mbasi e dekoruam pemen, me urdher te Amelise ju nisim nje puthje, shkruan Albani në isntagram.

View this post on Instagram

A post shared by (@albanskenderaj) on

Ndërkohë, Miriami është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndaj familjes së shpejti do t’i shtohet edhe një anëtare tjetër./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat