Këngëtari Alban Ramosaj dhe modelja shqiptare Niki Delijorgji  janë komentuar prej kohësh për një lidhje mes tyre.Ata u shfaqën shumë të afërt me komentet në rrjetet sociale, madje Albani e quajti modelen “Gruja jem´´.

Pas kësaj Albani I ftuar tek emisioni “`Rudina´´, zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me modelen Delijorgji.

Ditën e sotme Niki ka tërhequr  vëmendje duke postuar në “ Instastory´´ një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur. “Urime babush”, shkruan modelja duke etiketuar Albanin, por me siguri ky postim ishte një shaka mes dyshes.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All