Blogerja dhe trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, prej kohësh është vendosur në Londër dhe jeton atje.

Ajo vazhdimisht, për të qëndruar pranë fansave, në Instagram, jep hapësirë të bëjnë pyetjet e tyre, për të.

Përmes opsionit “Aks me a question”, një nga fansat e ka pyetur sesi reagojnë te universiteti ku studion, kur u tregon se është shqiptare.

“Oh këndshëm, ku bie ky vend?”, ka qenë përgjigja që ka dhënë Lori. Pra, Shqipëria ende nuk është një vend aq i njohur në botë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat