Renato Mekolli, shefi i kuzhinës së djallit, i ka bërë të gjithë kuzhinierët e tij që t’i dridhen këmbët sa herë që ai flet.

Epo tani është radha që edhe ai të përjetojë këtë ndjesi, ndonëse në një mënyrë tjetër. Një çift i ka shkuar për darkë në restorantin e tij, por djali është shprehur për të dashurën  e tij xheloz dhe Renaton. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë ulërimat, mes “klientit”, dhe shefit. E gjitha është një skenë e një kamera të fshehtë nga emisioni ThumbOn. Por siç duket, përballa situatave të tilla, Renato nuk është aq trim sa tregohet në kuzhinën e djallit./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@aulonamusta) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat