Djali i moderatores Bora Zemani, Arbori, feston sot 5 vjetorin e lindjes. Përmes një postimi në Instagram, Bora shkruan se ka dy fjalë për t’i thënë.

Duke kujtuar disa nga fjalët që tashmë i thotë saktë dhe pyetjet e pafundme që ai ka, në fund Bora shkruan se Arbori është bekimi më i madh që ka në jetë.

Shshshsh… qetesi!!! Arbori im ben 5 vjec sot dhe mami ka dy fjale per te thene:

Vertete nuk e kuptoj si kaloj koha kaq shpejt, Ti dje ishe nje bebe ndersa tani, nje djale i vogel llafazan qe me jep mend ose me pyet per cdo gje ?

Tani je rritur dhe e ke mesuar qe “shakpa” jane “shapkat”, qe “fuckla” jane “flluskat”, qe “oh maj gaj” eshte “oh my god” etj… ke pak problem “kondicionerin” qe i thua akoma “goconjer” por pune e madhe, keto zgjidhen.. problemin e kam tek pyetjet e tuaaa….”O ma, pse Zoti e ka vene shkronjen A te paren?” ??‍♀️, “Po Zoti a ka qene bebe?”?, “Pse ora kalon kaq shpejt?”?, “Pse nata eshte kaq e shkurter?”? dhe vazhdon pyet, “Ma, po kur isha te barku jot a ta kam prekur dot zemren?”. Nje pyetje qe te bene ta bertasesh pergjigjen…. PO, Arbor! Ma ke prekur zemren me ate doren tende te vogel magjike dhe e ke ndricuar kaq shume. ? Prandaj per nje gje jam e sigurt, ti je bekimi me i madh qe me eshte dhene ndonjehere ne jete! Urimet me te mira per SuperHeroin tim te vogel! Tani le te filloje festaaaa…. ??????????”, shkruan Bora./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@borazemani) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat