Këngëtarja Soni Malaj ka bërë një deklaratë pak ditë pas finales së festivalit “Kënga Magjike´´. Këngëtarja konkuroi me baladën “Shije tradhtie´´,por nuk mundi të kalonte në 10-shen e parë.Përmes një postimi në rrjetin e saj social “Instagram´´, këngëtarja ka lënë të kuptohet se e ka inatin me disa persona, të cilëve do t´u bënte glasën në kokë nëse do të ishte një zog dhe të fluturonte sipër tyre.

“Sikur të isha zog, që të fluturoja lart në qiell… dhe t’ua lëshoja glasën ca njerëzve ”, shprehet këngëtarja.

Nuk e dimë nëse ajo e ka me ndonjë person në veçanti, apo me ndonjë koleg nga “Kënga Magjike”, por ky reagim nuk është thjesht një koincidencë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All