Një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit shqiptar, Fjoralba Ponari, ka ndryshuar lukun e saj. Ajo nga bjonde, i ka bërë flokët ngjyrë karote.

View this post on Instagram

A post shared by (@fjoralba.ponari) on

Por, sapo shikon foton e saj, menjëherë të vjen në mendje aktorja turke Elçin Sangu, e njohur për rolin e saj Defne te seriali “Dashuri me qira”.

Shikojini në foto më poshtë dhe bëni krahasimet./E.B-dritare.net

Fjoralba Ponari vs Elçin Sangu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat