Shoqe po, kolege prej vitesh po, Aulona dhe Fatma, dy moderatorët e ThumbON të cilat janë bërë nënë për herë të parë pak vite më parë, Aulona nënë e një vajze dhe Fatma nënë e një djali, janë sërish shtatzënë.

Ngjan sikur t’a kenë bërë me fjalë, pasi ditën e sotme janë fotografuar në befasi pranë një farmacie ku mbajnë një test shtatzënie në dorë. Të lumtura për këtë pritje të ëmbël, dritare.net sjell fotot e tyre së bashku.

Burime të sigurta për dritare.net, pranë dy moderatoreve konfirmojnë për shtatzëninë e tyre. Epo urime vajzave, koiçidencë e bukur./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat