Ajo është një prej balerinave më të famshme shqiptare, e cila është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale. Është fjala për bukuroshen Klaudia Pepa, e cila së fundmi ka publikuar disa imazhe, në të cilat ka pozuar mjaft tërheqëse e veshur vetëm me të brendshme.

Në njërën prej fotografive, ajo e ka vënë fokusin kryesor te pjesa e pasme e fizikut të saj, teksa ka marrë mijëra pëlqime.Ndërsa në pozat tjera, valltarja shihet duke treguar edhe aftësitë e saj në vallëzim dhe në të njëjtën kohë vë në pah linjat trupore. Përmes këtij postimi, ajo ka bërë të ditur se gjatë këtij muaji do të publikohet videoja e saj muzikore e vallëzimit, “D”. Të shohim ç’surprizë ka rezervuar për fundvit!


Flash Lajme

Më të lexuarat