Pak javë më parë aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka pranuar se është divorcuar nga bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj.

Në media u përfol shumë se Dembacaj ishte në një lidhje me ish-deputetin Mark Frroku.

Tanimë kjo gjë është përforcuar, pasi Dembacaj së fundmi është fotografuar nga “Panorama” me ish-deputetin Frroku në restorantin e këtij të fundit, që është hapur para pak kohe./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All