Sot bashkëshorti i juristes, Eni Çobani feston datëlindjen.

Dhe si rrallëherë juristja, Eni i ka shprehur dashurinë të shoqit në Instagram.

Ndërsa poston një foto me bashkëshortin, në dëborë, të dy të përqafuar, Eni i uron gjithë të mirat e kësaj botë shokut të jetës.

“Të dua, jo për atë që je, por për atë që jam unë kur jam me ty. Edhe ?? me gjithë të mirat e kësaj bote Ave. Për mua je jo vetëm bashkëshort por mbi të gjitha shoku i jetës dhe babai i përkryer i Aldit tonë.”,– shkruan Eni.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat