Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi ka qenë në qendër të medieve rozë disa ditë më parë, për shkak të lajmit se ajo ishte në një pritje të ëmbël.

E ftuar sot në emisionin “Wake up”, Jonida ka mohuar lajmin e shtatzënisë duke thënë se nuk është i vërtetë.

“Çfarë shtatzënie? Unë  kur të kem diçka për të thënë, do dal do ta them vetë ju premtoj”, ka thënë Jonida./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat