Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, në ndarjen e çmimee SAG, u panë shumë të afërt dhe shumë të qeshur me njëri-tjetrin, saqë shumë zëra thonë se ata po ribashkohen.

Kur Pitt mori çmim për performancën e tij të shkëlqyer në filmin “Once Upon a Time… in Hollyeood.”, Aniston ishte kapur nga kamera duke buzëqeshur dhe duartrokitur.

Edhe kur Aniston mori çmim për performancën e jashtëzakonshme si aktore femër, disa reporterë kapën Pitt duke shikuar fjalimin e saj në monitorët, në prapaskenë.

Më pas ata janë takuar bashkë në prapaskenë, ku janë takuar dhe qeshnin me njeri-tjetrin.

Anison dhe Pitt kanë qenë të martuar për pesë vjet nga 2000-2005 dhe tani ka shumë gjasa që të rikthehen bashkë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat