Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur.

Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram.


Në imazhin e postuar ajo duket joshëse gjersa ka vendosur të pozoi e veshur veç me të brendshme.
Mirëpo përveç komenteve pozitive ka pasur edhe të atillë të cilët i kanë thënë se nuk di të këndoj andaj për vëmendje e kanë sygjeruar të zhvishet e tëra.
Mirëpo nuk ka munguar edhe reagimi i një fansi dhe vetë Vesës.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All