Lori Kaçka e ka prezantuar familjen e saj.
Këngëtarja e njohur shqiptare, Lori Kaçka, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.
Ajo së fundmi ka publikuar foto me familjarët e saj derisa po i shijojnë pushimet në një vend me borë.


“Family ♥️??”, ka shkruar ajo pranë postimit. Nuk dihet se kush janë saktësisht personat në foto.
Kujtojmë se Lori po e shijon po ashtu suksesin në muzikë dhe sezonën e verës e ka pasur shumë të ngarkuar me data.

https://www.instagram.com/lorikackaofficial/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All