Roza së fundmi ka pasur në studio Edona Gashin, përfaqësuesen e On Records dhe nga studioja ka ironizuar Encën.

“Çka ka thënë Rina për këtë mbretëreshën e Instagramit në Arabi Saudite”, duke iu referuar Encës, pasi Edona më herët e përmendi emrin e saj.

Kujtojmë që Enca dhe Roza kanë pasur një sherr publik pasi që një e ftuar e Rozës e ofendoi Encën e më pas kjo gjë u bë e madhe me replika.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All