Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani dhe regjisori i njohur, Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të bukura të shoubizit.

Nuk lënë rast pa treguar mbështetjen dhe dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Përpos dashurisë që ka për ushqimin, Arbana na tregon edhe dashurinë që ka për Eduartin.

Ndërsa poston një foto duke ngrënë në Instastory, Arbana shkruan: “Gjithmonë e dashuruar me ushqimin. Dhe Eduart Grishaj”.

Qofshi gjithmonë të lumtur Arbana dhe Eduart!dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 6


Flash Lajme

Më të lexuarat