Ndarja e reperit Stresi nga e fejuara e tij, Keisi ka qënë një ndër lajmet më të komentuara vetëm pak kohë më parë.Tashmë prej disa ditësh, vëmendja për dyshen e famshme kishte rënë në qetësi, por fotoja e fundit e postuar nga Keisi ka ngjallur mjaft interes.

Keisi shfaqet mendueshëm në foto, me unazën e famshme që i dhuroi Stresi, duke na bërë të mendojmë se ndoshta ka shpresë për të dy.

Bashkangjitur fotos, ajo shkruan dhe një shprehje.

“Se një femër duron shumë”, ka shkruar Keisi.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All