Këngëtarja e njohur kosovare me famë botërore, Dua Lipa, është nominuar në dy kategori në “NME Awards”.

Artistja është nominuar me këngën “Don’t Start Now” në kategoritë ‘Kënga më e mirë në botë’ dhe ‘Kënga më e mirë në Britani’, transmeton Gazeta Sinjali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Dua, përmes rrjetit social Instagram, ku numëron miliona ndjekës.


Flash Lajme

Më të lexuarat