Juristja Eni Çobani përpiqet që jetën e saj private ta mbajë sa me larg publikut, por mesa duket ditën e sotme ajo i ka thyer këto rregullua.

Eni ka uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje në “Instagram” me një dedikim romantik.

Ajo i shpreh dashurinë që ndjen për të por edhe sa shumë e vlerëson. “Të dua, jo për atë që je, por për atë që jam unë kur jam me ty.Edhe me gjithe te mirat e kesaj bote Ave.Per mua je jo vetem bashkeshort por mbi te gjitha shoku i jetes dhe babai i perkryer i Aldit tone.”


Flash Lajme

Më të lexuarat