Kantautori dhe këngëtari, Flori Mumajesi është bërë bashkë me këngëtarin e njohur shqiptar, Luan Zhegu dhe kanë surprizuar fansat në Instagram.

Ndërsa ishin bashkë në avion, Flori dhe Zhegu këndojnë një pjesë të këngës “Ti më je si një gonxhe” të  Liljana Kondakciut dhe Ema Qazimit.

Çfarë nostalgjie!

Një këngë e hershme, e kënduar nga dy ikona të muzikës dhe e risjellë sot nga këngëtari më i dashur i Shqipërisë, Luan Zhegu dhe ai më in i momentit, Flori Mumajesi.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All