Sot, Ana Gjebrea, vajza e këngëtarit dhe prezantuesit, Ardit Gjebrea feston 11-vjetorin e  lindjes. Një festë të bukur, vetëm për Anën e Arditit është organizuar mbrëmë në shtëpinë e tyre.

Qindra tullumbace të florinjtë në tavan, dhe një tortë e madhe, vetëm për Anën.

Me muzikën “Happy Birthday to you”, në sfond, Ana i uron vetes datëlindje të gëzuar.

Ndërsa poston videon nga festa familjare, Arditi shkruan në Instagram: “Datëlindje të gëzuar zemrës sime!”

Në surprizën e datëlindjes së Anës, morën pjesë vetëm familjarët e saj, mami, babai, vëllai, etj.dardania.com

View this post on Instagram

A post shared by (@arditgjebrea) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat