Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar e më të dashur për publikun shqiptar. Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Ermali ka treguar surprizën e radhës që i ka bërë bashkëshortes së tij, Arianës, e cila pak kohë më parë solli në jetë fëmijën e katërt.

Siç shihet dhe nga fotoja që ka publikuar këngëtari, shihet se ai i ka blerë një makinë luksoze të tipit “Range Rover”. “E gëzofsh Ariana”, -shkruan Ermali në videon e publikuar në “Instastory”.
Po ashtu, në ditën kur solli në këtë vajzën e saj, Ariana mori sërish si dhuratë një makinë “Range Rover”, por ngjyrë tjetër. Dhe vetëm pak muaj më vonë, Ermali ka vendosur që ta suprizojë sërish me një ‘bishë’ të re, e cila kushton duke nisur nga 60 mijë euro.


Flash Lajme

Më të lexuarat