Modelja Emina Cunmulaj, tashmë nuk ka nevojë për fotografë, sepse e ka atë në shtëpi.

Vajza e saj 3 vjeçare, Ella, i bën foto mamit, sa herë ajo do.

Këtë na  e ka treguar Emina përmes disa postimeve në Instagram, ku në fillim Ella kishte fotografuar kukullën e saj Elsa dhe lëngun që po pinte.

Pastaj, kishte fotografuar Eminën, por pa i kapur kokën.

Gjithsesi, në fund ia ka dalë ta fotografojë të plotë mamin e saj dhe mund të themi se kishte shkrepur një foto vërtet të bukur./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat