Dy ditë më parë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “Grammy”, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ishte pjesë e kësaj ceremonie, por si e ftuar për të ndarë njërin nga çmimet.


Pas eventit, artistët ishin mbledhur për të festuar, ku Dua Lipa me disa nga artistë e tjerë shkuan në një klub stripi, ku dhe tani mediat ndërkombëtare kanë publikuar pamje të artistës duke hedhur para tek balerina që bënte ‘twerk.

Këngëtarja e hitit “Don’t Start Now” u bashkua me miqtë në klubin Crazy Girls të vlerësuara në Hollywood.I dashuri i Duas, Anwar Hadid, i cili kishte qenë me të në ceremoni, askund nuk u pa kur ajo po argëtohej me balerinët në klub.


Flash Lajme

Më të lexuarat