Yjet e filmit dhe televizionit u mblodhën mbrëmjen e djeshme në Los Anxhelos, për çmimet e “Golden Globe”,  ceremonia e parë më e madhe e sezonit të çmimeve 2019.

Në galerinë më poshtë, dritare.net ju sjell në foto veshjet e të gjithë vipave në tapetin e kuq./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 16